Російська лазня
Будівництво російської лазні
Російську лазню вважають місцем для загартовування і підтримки чоловічої краси та здоров'я. Жіноча шкіра ніжніша, а судини схильні до температурних змін, тому занадто "гарячі" процедури представницям прекрасної статі протипоказані. Зате чоловіча шкіра здатна гідно пройти випробування крізь "вогонь, воду і березовий віник", а потім ще й крижану ополонку. Такий комплекс відновлення моментально відбивається на чоловічій зовнішності - бадьорі, рум'яні, помітно помолоділі - такими виходять чоловіки з лазні.
Як влаштована російська лазня? По-перше, справжні сільські російські лазні повністю дерев'яні, за винятком, природно, пічки-кам'янки. У сучасних російських лазнях, принаймні, парильня обов'язково облицьована деревом і обладнана кількома полицями різної висоти. Температура повітря внизу - градусів 60, а на верхній лавці - до 90-100 С. Поступово піднімаючись все вище, можна досягти потрібного ефекту.
Сучасні сімейні домашні російські лазні, взявши на озброєння випробувані століттями піч-кам'янку і березовий віник, не втратили свого значення і стають дедалі популярнішими. У російській лазні все підпорядковано одній ідеї - отримати пар, корисний для здоров'я. Правильно підібрані породи дерева, організація грамотної вентиляції та циркуляції повітря в парній і служать тому, щоб зняти шок і втому.
Креслення поперечного розрізу монтажу сталевого димоходу для російської лазні
- Додатковий модуль 1000 мм (WHP1000)
- Дощовий фланець із гуми
- Мінімальна відстань до займистих конструкцій становить 100 мм, а простір проходів заповнюється вогнестійкою мінеральною ватою або аналогічним матеріалом
- Прохідний фланець
- Основний модуль 1500 мм (WHP1500)
- Димова труба 1000 мм, вкорочується згідно з призначенням (Безпечна відстань до займистих матеріалів 1000 мм)